Prázdninový provoz 2024 červenec, srpen

Naše MŠ bude v letošním roce otevřena v srpnu, v měsíci červenci bude MŠ uzavřena.

V srpnu budou otevřeny tři třídy – Ptáčata, Koťata a Krtečci (1.pavilon a přízemí 2. pavilonu).

Provoz školy je i o prázdninách od 6.00 – 16.30 hodin.

Děti se budou scházet od 6.00 hodin ve třídě Koťátek, kde si je paní učitelky z ostatních tříd převezmou a odvedou je do svých tříd. Od 6.30 budou v provozu již všechny ostatní třídy. (Ptáčata a Krtečci)

Rozdělení dětí do tříd:

Do třídy Koťátek (přízemí 1. pavilonu) budou chodit děti ze tříd Veverek, Broučků a část dětí z MŠ Pohádka (seznamy dětí budou umístěny na vchodových dveřích).

Do třídy Ptáčat budou chodit děti ze tříd Koťata, Ptáčata a část dětí z MŠ Pohádka (seznamy dětí budou umístěny na vchodových dveřích).

Do třídy Krtečků budou chodit děti ze tříd Krtečci, Medvídci a část dětí z MŠ Pohádka (seznamy dětí budou umístěny na vchodových dveřích).

Přejeme všem krásné léto………. kolektiv MŠ Bezručova.